Dominika Cibulková zvláda s prehľadom nielen svoje druhé tehotenstvo, ale aj vtipné reakcie svojho manžela na jej tehotenské bruško. O tom, ako sa mení jej telo, pravidelne informuje svoje fanúšičky prostredníctvom aktuálnych fotografií. Tehotenstvo jej pristane a Dominika pôsobí veľmi šťastne.

Radosť jej robia aj jej dvaja chlapi, veľký Michal a malý Jakub, hoci každý iným spôsobom. Jej starší syn sa na súrodenca už teraz teší. Dominika zverejnila na sociálnej sieti dojímavú fotku, na ktorej Jakub hladí jej tehotenské bruško. K fotke pripísala takýto text: "Bude to laska," a pripojila srdiečko.

 

Takto sa malý Jakub teší na súrodenca, FOTO

Zato jej manžel Michal predviedol, že vie potešiť... Z Dominiky a jej momentálnej veľkosti si robil žarty: „Láska, prosím ťa, postav sa pred malé auto. Chcem len demonštrovať, že v tomto sa do neho určite nezmestíš,“ poprosil ju zákerne Navara. Alebo keď si Dominika obliekla kožuch, pohladil ju po brušku a povedal: „Láska, tak dnes ťa naozaj nikto neprehliadne.“ Veď pozrite FOTO Dominiky v GALÉRII.

Dominika Cibulková sa už riadne zaguľatila! FOTO

Dominika sa však našťastie nedá vyviesť z miery a na komentároch manžela sa dokáže pobaviť. „Drzúň, ale mňa nerozhodí,“ okomentovala Dominika manželove slová s nadhľadom.