Dominika Navara Cibulková (33) je v poslednom trimestri tehotenstva, a tak o pár týždňov pribudne k dvaapolročnému synovi Jakubovi súrodenec. Rodáčka z Piešťan šetriť nemieni ani na druhom dieťati, ktoré sa má narodiť v marci. Či to bude chlapec, alebo dievčatko, tajila až do uplynulej nedele. Pohlavie druhej ratolesti Cibulková odhalila veľkolepo - na baby shower party v centre Bratislavy. S blízkymi oslávila, že pod srdcom nosí dievčatko.

FOTO z baby shower párty nájdete v GALÉRII

Na hriešne drahú párty, ktorá sa niesla v ružových, bielych a béžových farbách, sa bývalá tenistka dokonale zladila. Na seba si dala šaty v odtieni baby pink, ktoré kopírovali postavu s tehotenským bruškom. Výzdobu mala pod palcom svadobná agentúra a celú miestnosť zaplnenila balónovou výzdobou v jemných pastelových odtieňoch.

Témou oslavy bol zajačik, ktorý sa vynímal na obrovskej trojposchodovej torte, na cupcakoch, koláčoch, lízankách a iných dobrotách. Nechýbal welcome drink s cukrovou vatou. Za okrúhlym stolom sa zišli hostia, ktorí mali predpísaný dress code v bielej farbe. Podobnou oslavou v štýle boho ohúrila Dominika už pred tromi rokmi, keď čakala prvorodeného Jakuba.

FOTO z baby shower party nájdete v GALÉRII