Termín pôrodu sa jej blíži, no ona stále žúruje. Bývalá tenistka Dominika Cibulková (31) už vopred avizovala, že ešte pred pôrodom stihne jednu párty. Oslavu  jej prvého syna Jakubka, ktorý sa jej narodí začiatkom júna, si zorganizovala na nábreží Dunaja. A také niečo sme na Slovensku ešte nevideli.

Hostia mali predpísaný dresscode, oblečení museli prísť v púdrových farbách, čo aj dodržali. Budúcej matke doniesli dary pre bábätko, za čo sa mohli pohostiť na tráve jedného z podnikov pri Dunaji. Sedenie či skôr ležanie najatá agentúra prichystala v šýle boho, takže všetci skončili na zemi . Pocit dokonalosti pokazilo podľa fotografií a videí len veterné počasie, ktoré zhadzovalo štýlovú výzdobu. 

FOTO z neuveriteľnej párty nájdete v GALÉRII

Cibulkovej pozvanie prijali najbližšie kamarátky, vrátane bývalej Miss Barbory Franekovej, herečky Zuzany Šebovej a fotografky Petry Ficovej, z mužov boli prítomní len jej osobný štylista Andrej Kusalík a kaderník Patrik Suši Veselý. Z Košíc pricestovala bývalá Miss Eva Rezešová Džodlová a majiteľka kliniky krásy Natália Selveková, no nechýbala ani Dominikina mama, bývalá poslankyňa parlamentu Katarína.