Jeanette Borhyová sa na Instagrame podelila o šťastnú novinku. Jej partner Michal Fresser ju vzal na výlet do Barcelony, kde ju požiadal o ruku. Dojatá a šťastná Miss Universe Slovensko z roku 2013 sa pochválila fotkou s drahým klenotom na prste.

„Tento trip, v tomto meste bude nie len vďaka tomuto jeden z tých najnezabudnuteľnejších,“ Borhyová napísala odkaz pre svojich fanúšikov. Obľúbenej kráske hneď gratulovalo niekoľko celebritných kamarátok. Všetko dobré obom snúbencom želali napríklad Monika Bagárová, Kristína Krajčírová a Diana Hágerová.

FOTO Pozrite si fotografie zo zásnub Jeanette Borhyovej v GALÉRII

Tentoraz už Borhyová neotáľala a zásnuby prišli po pomerne krátkom vzťahu. So svojím priateľom sa pozná len niečo vyše roka, napriek tomu si už na prst navliekla snubný prsteň. S Michalom ich spája mnoho záľub a láska medzi nimi prekvitá. Preto Jeanette ani na chvíľku neváhala a čoskoro sa začne zaoberať svadobnými plánmi.

Borhyovej nevyšiel dlhoročný vzťah s priateľom Romanom. Za svojím bývalým však dlho nesmútila a už na sklonku roka 2021 sa popýšila novou láskou. Jej vyvoleným sa stal bohatý podnikateľ Michal Fresser, ktorý má so spolumajiteľom Máriom Hofmanom firmu Axon Neuroscience. Spoločnosť sa okrem iného venuje aj vývoju liečiv. Rozhovor so Jeanettiným snúbencom si môžete prečítať v Trende.

Zdá sa, že Fresser má slabosť pre krásne ženy. Už v minulosti ho spájali s ďalšou slovenskou misskou a modelkou. Michal sa s Magdalénou Šebestovou pozná už dlhší čas. Isté obdobie sa stretávali intenzívnejšie a bolo ich viackrát vidieť v spoločnosti. No ani jeden z nich vtedy vzťah nepotvrdili.