Hoci Agátu Hanychovú (37) po tom, ako si začala s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom (53), obviňujú z toho, že je zlatokopka, faktom je, že si na seba vždy vedela zarobiť. Z bývalej modelky a moderátorky sa stala celkom vychytená influencerka, ktorá na svojom účte na sociálnej sieti okrem svojej maličkosti propaguje naozaj kadečo.

A ak Agáta náhodou nemá financií dostatok, pomôže rodina, v ktorej spolupatričnosť a súdržnosť sú na prvých priečkach. Tak tomu bolo aj v prípade, keď si Agáta po rozvode s Prachařom chcela ponechať ich spoločný rodinný dom. Keďže nemala dosť peňazí na vyplatenie Jakuba, obetovala sa jej mama Veronika Žilková (60) a predala ich rodinný klenot, luxusnú chalupu v Orlických horách, ktorú ich rodina užívala takmer šesťdesiat rokov. Agáta sa teda nemá zle, ale Soukup je predsa len iná káva...

Soukup si žije v luxuse, o akom sa vám nesnívalo, FOTO!

Jaromír Soukup sa pred časom poriadne buchol po vrecku. V Prahe kúpil rovno dve podlažia toho najluxusnejšieho mrakodrapu o celkovej rozlohe 618 štvorcových metrov. Sú tam štyri veľké byty, z ktorých najväčší má 248 metrov štvorcových. A to nie je všetko! Môže sa odtiaľ kochať pohľadom na metropolu z výšky 20 poschodia. A nielen cez panoramatické okná, k najväčšiemu z bytov patrí aj obrovská terasa o rozlohe 116 metrov štvorcových! Je to skôr záhrada ako terasa, lebo Soukup ako vášnivý kuchár si tam dokonca pestuje zeleninu a bylinky. Navyše, Soukup si k bytu zaistil hneď sedem garážových státí!