Aj počas vystúpení v tanečnej súťaži Let`s Dance mali diváci viackrát možnosť vidieť, ako Mariovi Cimarrovi veľmi záleží na jeho rodine. Niekoľko krásnych vyznaní adresoval smerom k svojej partnerke Broni, ale aj ich dcérke Briane. To najkrajšie však vyslovil teraz, pri jednej špeciálnej príležitosti.

Kubánsky herec sa dočkal veľkej pocty. Spolu so svojou rodinou zapózoval pre titulku americkej verzie známeho časopisu Hola!. Na fotke po prvýkrát v plnej kráse ukázali aj dcérku Brianku, ktorá v lete oslávi prvé narodeniny. Hviezda Skrytej vášne sa tým pochválila na Instagrame a k tomu Cimarro napísal aj jedno z najkrajších vyznaní, aké môže vysloviť len milujúci otec.

FOTO Pozrite si krásnu rodinnú fotku Cimarra a Gregušovej v GALÉRII

„Každá sekunda, minúta, každá hodina, každý deň, týždeň a mesiac sú pre nás nekonečné objavy a emócie, ktoré by som si nechcel nechať ujsť. Viem, že je nemožné užiť si ich všetky v momente, keď sa pominú, lebo život si vyžaduje našu prítomnosť a povinnosti. Ale prísť domov a vypočuť si ako mama hovorí dobré správy, je rovnako vzrušujúca odmena, ako keď si objavila svoje malíčky alebo keď si sa prvýkrát videla v zrkadle, alebo keď si zistila, že sa môžeš prevrátiť alebo keď si zistila, že sa vieš plaziť alebo keď si si konečne všimla holuby, ktoré prichádzajú ku oknu. Dnes chcem, aby sa svet dozvedel o tvojich šťastných ôsmych mesiacoch, moja milovaná dcéra,“ Mario na Instagrame dojímavo popísal krásny vzťah ku svojej dcérke.

Rodinné fotky vyšli Cimarrovi a Gregušovej veľmi pekne. Briana je rozkošné dievčatko, ktoré sa veľmi ponáša na svoju maminku. Za peknú spoluprácu sa potom obaja poďakovali aj samotnému magazínu, keď pochválili spoluprácu s celým tímom.