Známa česká herečka Eva Holubová (64) má rada dobrú spoločnosť. Najčastejšie do nej chodieva so svojou dcérou Karolínou (27) a jej partnerom. Jej manžel Miroslav Zdeňko (67) ostáva vždy doma. Majú to tak nastavené a navzájom sa rešpektujú.

Herečka je po boku výtvarníka šťastná už viac ako 30 rokov. Svadbu mali v roku 2009 v Amerike a dokopal ich k tomu oscarový režisér Miloš Forman. "Môj manžel má úžasný zmysel pre humor. Rád sa smeje a baví ho rozosmievať druhých,“ tvrdí Holubová. Ich spoločné fotky sú unikátom. "Rozvádzať sa zatiaľ nebudeme,“ napísala k spoločnej fotografii.

FOTO manžela Evy Holubovej v GALÉRII

"Môj muž zvykne hovoriť, že sme si tak ostali. Stretli sme sa na dne, unavení zo seba deštrukcie. Boli sme v stave, keď ani jeden z nás už nemal dôvod pred sebou samým, či navzájom medzi nami niečo skrývať,“ priznala Eva Holubová v rozhovore pre iDNES.

Je totiž známe, že výnimočná herečka pred rokmi zápasila nielen s depresiami, ale aj so závislosťou nad alkoholom. Napokon nad svojimi démonmi zvíťazila a dnes patrí k najvýraznejším zjavom na českej hereckej scéne.

FOTO krásnej dcéry Holubovej v GALÉRII