Rodine založená „Pani dokonalá“. Tú herečka Michaela Čobejová (50) stvárnila v slovenskej romantickej komédii, kde si zahrala spolu s Alexandrom Bártom. O tom, že aj v realite nadovšetko miluje svoju rodinu a práve ona vytvára domov, svedčia príspevky na sociálnej sieti Instagram, kde fanúšikom ukazuje útržky zo svojho života.

Spolu s dcérami a manželom často chodia na rôzne výlety po Slovensku, no tento rok aj napriek pandémii zavítali do Chorvátska, presnejšie do Hvaru. Aj keď miluje turistiku a cestovanie, ako napísala ku jednej fotke: „Na chvíľu doma,“ k čomu pridala aj srdiečko, potvrdila len starodávnu pravdu, že doma je doma!

Michaela Čobejová má dom v Bratislave a treba uznať, že si na jeho zariadení dala naozaj záležať. Nič nenechala na náhodu a nie jednému by padla sánka. Okrem obrovskej drevenej terasy, na ktorej majú posedenie a kde vítajú návštevy, príbytok zdobia ďalšie vychytávky. Obrovská knižnica, ktorú herečka prednedávnom menila či mohutný, okrúhly, dizajnový stôl. Veľkosť knižnice sa nezmenila, len farba. Tmavo hnedú nahradila biela.

V kuchyni spolu s dcérou vypekajú a aj keď si herečka myslela, že po prvej vlne koronavírusu a obmedzení s kváskovaním prestane, opak bol pravdou. „Myslela som si, že akonáhle sa vrátime do normálu, skoncujem aj s kváskovaním. No rituál prípravy chleba ma napĺňa radosťou a upokojuje ma, ako si kysne a rastie. Akoby v tom miesení chleba bol zakódovaný rozmer obyčajnosti, ktorý tak veľmi človek potrebuje,“ napísala ku ďalšej fotke.

FOTO, ako býva herečka Michaela Čobejová s rodinou a jednotlivých častí domu, nájdete v GALÉRII >>