FOTO z honosnej oslavy Plačkovej syna Diona nájdete v GALÉRII

Zuzana Strausz Plačková (32) s manželom Reném sú už rok hrdými rodičmi malého Dionka. A to sa muselo osláviť! Zuzana sa opäť buchla poriadne po vrecku a pre svojho syna vystrojila poriadne okázalú záhradnú párty v boho štýle. Tá sa koná dnes pod holým nebom v známej talianskej reštaurácii a organizátori si dali poriadne záležať, aby oslávencovi i hosťom vyrazili dych.

Oslava sa nesie v duchu rozprávky o Shrekovi, čomu bola prispôsobená aj celá výzdoba. Balóny, ktoré boli naozaj všade, boli v tlmených odtieňoch zelenej, hnedej, šedej a béžovej. Aj pri lavičkách, skákacom bielom hrade, v bazéne či candy bare, kde si hostia mohli pochutnať aj na muffinoch, nanukoch a iných sladkostiach s postavičkami. Nechýbali rôzne dekorácie na strome, zavesená hojdacia sieť či húpačka ako aj dych vyrážajúca balónová stena s vyrezanými veľkými postavičkami Shreka, Fiony, Oslíka či Kocúra. Hostia si môžu dopriať aj zmrzlinu či popcorn a iné pochúťky, ktoré im v reštaurácii pripravili.

V tomto príjemnom slnečnom počasí majú hostia k dispozícii aj spomínaný bazén či ležadlá, kde určite zaujmú originálne uteráky s menom Diona. Jednoducho, všade svieti nápis Dion 1.rok. Zaujímavé momenty z hostiny môžu hostia dokonca zachytiť na fotoaparát, ktorý majú k dispozícii.

FOTO z honosnej oslavy Plačkovej syna Diona nájdete v GALÉRII