FOTO Týnuš bez líčidiel nájdete v GALÉRII

Trvalo päť rokov, pokiaľ nabrala odvahu a ukázala sa bez akýchkoľvek filtrov a líčidiel. Jej fanúšikovia tak po prvýkrát uvideli, aké zranenia jej spôsobili plamene v tureckej reštaurácii. Týnuš Třešničková pri tomto incidente takmer zomrela. Lekárom sa ju podarilo zachrániť, ale na tvári a dekolte jej vidno deformáciu a výrazné jazvy, ktoré spôsobili plamene.

Napriek tomu to českú influencerku neodradilo a v storyčkách sa ukázala tak, ako vyzerá v súčasnosti. Mejkapom sa jej podarí tieto nepríjemné spomienky na nehodu aspoň čiastočne prekryť. No takto ju ostatní videli v stave, v akom je po vyliečení vážnych popálenín. Týnuš tým nielen ukázala svoju vnútornú silu, ale zároveň povzbudila ostatných ľudí, ktorí sa musia vyrovnávať s podobným osudom. A tým pre nich poslala silné posolstvo.

Třešničková sa na jeseň 2018 vybrala so svojím priateľom Vladimírom na výlet do Turecka. Pred odchodom na let vzdušným balónmi si ešte v podvečer zašli do miestnej obľúbenej reštaurácie. Šéfkuchár Salt Bae sa preslávil vynikajúcimi steakmi a jeho vtipným štýlom solenia, z ktorého urobil veľkú šou. Časom otvoril celosvetovú sieť podnikov a stal sa obľúbencom celebrít. Preto si večeru u neho nenechala ujsť ani Týnuš.

Predtým, ako sa s priateľom dostali ku stolu, ešte chvíľku sedeli v bare. Tam aktuálne prebiehala ohňová šou s drinkmi. Čašník však v jeden moment nad tým stratil kontrolu a nápoj mu spadol na bar, priamo pred českú influencerku, kde kvôli alkoholu vyšľahol obrovský plameň. Ten zasiahol Týnuš veľkú časť tela a ihneď musela byť prevezená do nemocnice.

Mladá dievčina nakoniec zostala na tureckom oddelení popálenín desať mesiacov. Oheň jej zasiahol tvár, dekolt a ruku. Pleť bola na viacerých častiach zdeformovaná a zničené miesta si vyžadovali dlhú a pomalú liečbu. Týnuš k tomu na dôvažok prežívala krušné chvíle. I keď takéto udalosti zvyknú páry posilniť, v tomto prípade to nebola pravda. Vladimír to nezvládol a rozišiel sa s ňou. Navyše majiteľ reštaurácie vôbec nebol zhovievavý a nechcel jej preplatiť náklady na liečbu.

FOTO Týnuš Třešničkovú nájdete v GALÉRII

Po mesiacoch trápenia ukázala mladá influencerka svoju silu. Opäť sa častejšie začala prihovárať fanúšikom a časom znova naštartovala svoju kariéru. Nevýhodu premenila vo svoj tromf a zaujala ešte viac ľudí. Časom si našla aj novú lásku a nadobudla stratené sebavedomie.