Herečku Michaelu Kuklovú (54), exmanželku zosnulého herca Jiřího Pomeje (†54), poznáme z rozprávok, kde si zahrala princeznú Jasnenku alebo ako Markétku z filmu Z pekla štěstí. Skutočný život herečky však vôbec nie je rozprávka. A smola sa jej začala lepiť na päty už v čase, keď sa dala dokopy s Jiřím Pomejem. Pomeje z nej totiž chcel mať hviezdu, ale zvolil si nesprávny spôsob, ako to dosiahnuť a dosť ju manipuloval.

A keď potom jej manžel ako producent skrachoval, skončilo sa aj ich manželstvo. Michaela však ešte dlho po tom musela chodiť po súdoch kvôli jeho dlhom. Šťastie jej nepriniesol ani ďalší vzťah s podnikateľom Romanom Holomkom. Ten ju nechal samu so synom Romankom, a tak sa herečka musela sama obracať, ako sa len dalo, aby seba aj syna uživila. Neskôr si Michaela predsa len našla partnera, s ktorým bola vo vzťahu šťastná.

Lenže dlhodobý stres, ktorý celé roky  prežívala, si vybral svoju daň a po čase sa prejavil tým najhorším spôsobom. Michaele diagnostikovali rakovinu. Po liečbe však herečka podstúpila kontrolné testy a výsledky dopadli dobre. Vzťah s o 12 rokov mladším partnerom sa však rozhodla ukončiť, aby sa venovala sebe a svojmu synovi. Aj napriek tomu, čím si Michaela v živote prešla, stále dobre vyzerala, no keď teraz ukázala svojim fanúšikom aktuálnu fotku, zostali v šoku.

Princezná Jasnenka tou FOTO všetkých vydesila! Čo sa jej stalo?

Keď Michaelini fanúšikovia zbadali jej tvár, ostali vydesení, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Michaela priznala, že za to môže "obyčajný" zápal zubov a ďasien, z ktorého celá opuchla a krásna Jasnenka tak všetkým ukázala znetvorenú tvár. Dokonca jej na pohotovosti museli "rezať ďasná", dostala antibiotika , ale už sa to našťastie zlepšuje. Ostáva veriť, že ju opäť uvidíme takú krásnu, ako ju poznáme.