Informácie o Ondřejovi Brzobohatom (40), ktoré sa dostali do médií zdvihli zo stoličiek mnoho jeho priateľov. Fešný umelec tvrdí, že za všetkým stojí jeho bývalá manželka Taťána Kuchařová (35). Tá to rázne odmietla.

Jej kolegyňa z oblasti modelingu Simona Krainová (50) sa rada vyjadruje ku všetkému. Takisto podporila Ondřeja, ktorý pre Blesk priznal, že sa rád prezlieka za ženy. Krainová napísala: "Ondro, drž sa. Táto zúfalá kauza zúfalky ukazuje úbohosť na úrovni suterénu. Si a vždy budeš božský. I s parochňou,“ odkázala mu Simona s poznámkou na to, že má rád drag queens.

FOTO Brzobohatý v parochni v GALÉRII

Podporu synovi Radka Brzobohatého vyjadrili aj priatelia z oblasti šoubiznisu. Podporila ho Dara Rolins, Libor Bouček a Eva Burešová. Ozvala sa aj jeho sestra Rola. Krainovú však ženy pod jej status zkritizovali. Odkázali jej, že by sa nemala vyjadrovať k niečomu pričom nebola. Vraj každá minca má dve strany…

"Kamarát, naozaj chápem, že sa už musíš brániť. Máš moju podporu. Si svätec, že si vydržal tak dlho gentlemansky mlčať. Mám ťa rád a si skvelý chlap a kamarát,“ napísal mu Matěj Ruppert. "Pani madam to opäť nezvládla a ty si to dal opäť výborne,“ odkázal mu Honza Musil.

Český šoubiznis tak najnovšie žije touto kauzou, no väčšina celebrít podporuje Brzobohatého. Ten si s novou partnerkou Danielou súkromie stráži a zrejme o túto formu publicity nestál. Podporila ho samozrejme aj mama Hana Gregorová, ktorá Miss World 2006 nikdy veľmi nemusela.

FOTO polonahej Krainovej v GALÉRII