Dalo by sa povedať, že modelka Simona Krainová vyzerá už celé desaťročia rovnako, a tak nečudo, že sa jej čas od času zachce trochu zaexperimentovať. Tým, že si ku kráse občas pomôže všemožnými skrášľovacími procedúrami, sa nikdy netajila, ale nie vždy sa jej snahy stretnú s pochopením u fanúšikov.

Nedávno to takto Simona, ktorá si už pár rokov si zvykne pravidelne dopriať s mierou botox, schytala práve za úpravy tváre. Simona je presvedčená, že krása je tajná zbraň úspechu a napríklad zručná aplikácia mejkapu je tajnou zbraňou krásy, ale podľa fanúšikov už prestrelila... Jej skalní jej poriadne za "úpravy" tváre naložili, podľa mnohých z nich to už ani nie je ona.

Krainová zmenila účes, podľa fanúšikov to nebol dobrý nápad! FOTO

 

A teraz sa Simona pre zmenu zamerala na vlasy. Svoje blond lokne si nechala zapliesť do niekoľkých vrkočov, ktoré sa spájajú do jedného veľkého.  Poniektorí túto zmenu považovali za celkom originálnu, ale väčšine z jej fanúšikov sa Simona páči s klasickým účesom, teda s prirodzenými rozpustenými vlasmi.  S vrkočmi podľa nich vyzerá ako z Mrázika. Nuž, pozrite si FOTO v GALÉRII, čo poviete na túto zmenu?