FOTO Kuchařovej nového bytu i apartmánu, kde žila ešte s Brzobohatým, nájdete v GALÉRII

Exmanželka Ondřeja Gregora Brzobohatého Taťána Kuchařová (35) je milovníčka módy aj bytového dizajnu. Pred dvomi rokmi, keď dvojica ešte žila bok po boku, odhalila ich hniezdočko, ktoré bolo kompletne zariadené v provensálskom štýle. Vo veľkorysom podkrovnom pražskom apartmáne si blondína potrpela na detaily.

Domov Brzobohatých pôsobil pokojne, útulne, domácky a harmonicky. Dýchal minulosťou a vidiekom, nechýbali tam levandule a bol prežiarený svetlom. Provensálsky štýl tak, ako ho poznáme, vznikol ako vidiecka odnož francúzskeho palácového štýlu, silne ovplyvnený stredomorským dizajnom. Potrebuje predovšetkým dostatok priestoru a veľké okná. A taký Brzobohatých byt rozhodne bol. Tento domov je však už minulosťou.

Bývalá nevesta slovenskej herečky Hany Gregorovej aj dnes býva v peknom príbytku. Stala sa nedávno ambasádorkou istej svetovej značky nábytku, a práve ich odborníkom zverila do rúk aj svoje nové bývanie. „S výsledkom som veľmi spokojná a rada sa s vami podelím o kúsky, ktorými sme zútuľnili môj nový domov. Sú rovnako milovníci dizajnu ako ja,“ teší sa bývalá svetová kráľovná krásy.

Aj v jej novom domove sa vyskytujú prírodné prvky dreva. Keďže miluje prevzdušnené a svetlé interiéry, celý byt ladila do svetlých odtieňov - najmä bielej a béžovej. Hoci zatiaľ ukázala iba obývačku, už tu vidieť, že jej byt pôsobí útulne a pohodlne. „Milujem design, predovšetkým ten interiérový. Každý domov, v ktorom som žila, som premenila v útulné útočisko a pokojnú oázu. Je to môj veľký koníček, a preto som rada, že vám môžem ukázať niektoré z mojich obľúbených designových kúskov,“ dodala Kuchařová.

FOTO Kuchařovej nového bytu i apartmánu, kde žila ešte s manželom, nájdete v GALÉRII

Anketa
Aj vy máte radi interiérový dizajn?