Vyzerá to tak, že sa história opakuje. Nenapraviteľný Karlos Terminátor Vémola (37) nevedel priveľmi dlho sekať dobrotu. Aktuálne sa pripravuje v Thajsku na zápas proti Kinclovi, ale robí to po svojom. Internetovým hitom sa stalo video, kde sa pre ním promenáduje obdarená blondína, ale Lela Ceterová to rozhodne nie je!

FOTO Vémolovho záletu nájdete v GALÉRII

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že známy zápasník má na každý kemp inú krásku. Naposledy to bola Rika Fane. Vtedy sa Vémola pripravoval na zápas v Poľsku. Teraz má však inú trénerku. Identitu obdarenej blondínky zatiaľ síce nikto neprezradil, no isté je, že sa tam nevyskytla náhodou.

 

Manželka Lela Ceterová rozhodne nie je slepá. Ťažko však povedať, ktorý románik bude aj pre ňu posledným. Z jej poslednej reakcie je zjavné, že jej už dochádza trpezlivosť. "A tie dve ku…, čo s tebou leteli, vás fotia? Prečo si s nimi nedáš fotku? Nehraj to na Istagrame na rodinku,“ neváhala mu napísať ostro.

 

"Veľa ľudí vie, že zrovna ty anjel nie si a mne už došla trpezlivosť. Klamstiev už bolo dosť. Zbytočne sa fotíš s chlapmi,“ dodala známa blondínka.

 

Nevery sprevádzajú tento excentrický párik od začiatku ich spolužitia. Poslednú neveru s pornoherečkou Rikou Fane Lela ako tak ustála, no celá situácia v poriadku nie je. Mnoho fanúšikov problematického páru sa v duchu pýta, že kedy si Lela Ceterová raz a navždy povie dosť a nevery svojho Karlosa už nebude ochotná tolerovať. O tejto kauze informovalo ahaonline.cz