FOTO Niki a jej obrazov zo Sklenaříkovej paláca nájdete v GALÉRII

Mnohým Slovákom je dobre známa. Do šoubiznisu sa Niki, civilným menom Nikola Zsuriková (35), snažila vhupnúť už pred siedmimi rokmi, keď sa polonahá objavila na titulke pánskeho magazínu. No účasťou v reality šou Ruža pre nevestu, kde mala získať srdce jedného muža, si nebola úplne istá. Rozhodla vraj zvedavosť a fakt, že svetlá reflektorov ju vždy priťahovali. „Veľmi som váhala, bola som však bez partnera a keďže mám dobrodružné srdce, spojila som príjemné s užitočným. Veď človek nikdy nevie, kde nájde lásku. Aj keď musím priznať, že to nebolo vyložene iba kvôli tomu,“ prezrádza PLUS 7 DNÍ rodená Bratislavčanka. Okrem kamier to Niki od malička ťahalo k plátnu a farbám. Dnes sa Zsurikovej tvorbou pýšia aj celebrity za hranicami Slovenska.

V paláci u Sklenaříkovej

Playmate Niki Zsuriková pred pár rokmi súťažila v relácii Nákupné maniačky, kde získala cenu stylistu. S Dominikou Kavaschovou a Braňom Deákom si zahrala v seriáli Oteckovia a v minulosti sa tiež objavila v americkej reality šou. „Hrali sme tam čašníkov, ktorí pracovali v talianskej reštaurácii v Miami. Ona nefungovala a našou úlohou bolo, aby sa dala znovu do obehu. Aj to bola super skúsenosť,“ vraví. V roku 2019 sa tmavovláska pripomenula opäť našim divákom, a to ako manželka Francúza Sofiana, ktorý sa snažil ohúriť porotu v šou The Voice Česko Slovensko.

Dvojica žila spolu najskôr v Paríži a po narodení syna Neo sa presťahovala do Marrákeša. „V Maroku sme fungovali ešte ako rodina. Potom, keď mal malý rok a tri mesiace, som sa zbalila a odišli sme na Slovensko. Odvtedy sme tu. So Sofianom nie sme spolu štyri roky, ale so synom sa stretáva. Aj teraz sa nachádza na Slovensku,“ vysvetľuje nám mladá žena, ktorá vraj nechcela zotrvávať v toxickom vzťahu.Paradoxne, práve v Maroku sa vďaka Sofianovi zoznámila s našou najznámejšou topmodelkou Adrianou Sklenaříkovou a jej manželom, podnikateľom arménskeho pôvodu Aramom Ohanianom. „Môj bývalý tam spieval a oni vedeli, že maľujem, tak vznikla myšlienka, či by som nechcela vytvoriť nástenné maľby v štýle orientalizmu v ich päťhviezdičkovom hoteli, ktorý bol vo výstavbe. Bolo to zaujímavé, lebo môj syn mal vtedy okolo troch mesiacov a ja som ho dojčila. Popritom som odbiehala maľovať steny,“ rozpráva Niki. Tvorila na lešení i v prievane, ale nesťažovala sa. „Nie som typ človeka, ktorý frfle, brala som to ako výzvu. Predtým som nič také nerobila, bola to nová skúsenosť,“ zaspomínala si.

VIAC sa dozviete v aktuálnom čísle PLUS 7 DNÍ

VIAC FOTO Niki a jej obrazov zo Sklenaříkovej paláca nájdete v GALÉRII