Manželka finančníka Patrika Tkáča (47), ktorý vedie rebríček najbohatších Slovákov, sa počas pandémie ukázala našincom v inom svetle. Hoci manželov majetok má hodnotu 2,98 miliardy eur a bývalá tanečnica by si tak mohla kúpiť čokoľvek, na čo by si pomyslela, snaží sa žiť „normálny rodinný život“. V haciende v bratislavskom Devíne si vie vlastnoručne vyrobiť, čo potrebuje.

Z boháčov farmári

Patrik Tkáč začal obchodovať v roku 1994 spolu s vtedajším spolužiakom a kamarátom Ivanom Jakabovičom, s ktorým založili spoločnú firmu J&T. Odvtedy sa obchodné portfólio najbohatšieho Slováka rozšírilo mnohými smermi. Vlastní luxusné autá, jachtu či súkromné lietadlo i helikoptéru. Pred pár rokmi vybudoval nové privátne sídlo v bratislavskej oblasti Devína, známe vinárstvom, ktoré sa stalo aj jeho koníčkom. Na obrovskom pozemku postavil luxusnú vilu zhruba za šesť miliónov eur, bonusom je, že v okolí sa rozprestierajú rozsiahle vinice. Okrem toho Tkáč nad vinohradom vybudoval veľkú biofarmu, o ktorej doteraz zrejme vedel málokto. Rodina je z nej podľa našich informácií nadšená.

 

Hoci by si mnohí mysleli, že manželka miliardára toho na práci veľa nemá, nie je to úplne tak. Iveta Tkáčová sa venuje rodine, dvom dcéram, Karolíne (12) a Amélii (7), a popritom manažuje vlastnú tanečnú školu. Ako pre PLUS 7 DNÍ priznala, doma sa rozhodne nenudí a práce jej stále pribúda. Nedávno do rodinnej farmy pribudli kozy, ktoré Tkáčová nemá problém sama podojiť. Domáce kozie mlieko v ich rodine patrí už k pravidelným pochúťkam. „Na farme chováme aj ovečky, kozičky, kravy, sliepky, kone,“ vyratúva vlastný zverinec.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Exkluzívne fotografie Tkáčovcov z farmy nájdete v našej GALÉRII