Posledné mesiace po smrti Libuše Šafránkovej sa o herca Josefa Abrháma staral jeho syn, režisér Josef Abrhám (45) spolu so svojou manželkou Ľudmilou. Vzal ho k sebe domov do Liběchova na Mělnicku, kde napokon herec necelý rok po smrti manželky skonal v nemocnici v Mělníku. Hoci Josef Abrhám zomrel už 16. mája, len pred pár dňami sa verejnosť dozvedela dátum poslednej rozlúčky.

Rodina sa so zosnulým hercom rozlúči v rovnakom kostole, ako to bolo pred necelým rokom počas poslednej rozlúčky s Libušou Šafránkovou. Pohreb sa bude konať v pondelok 6. júna o 13:00 hodine v kostole sv. Anežky na pražskom Spořilove. Josef Abrhám sa mal v minulosti vyjadriť v tom zmysle, že pokiaľ svoju manželku prežije, chce byť pochovaný v rovnakej rakve ako jeho Libuška.

Zvláštny odkaz na smútočnom oznámení Abrháma, FOTO v GALÉRII!

A teraz už rodina konečne zverejnila aj parte. Kým na parte Libuše Šafránkovej sa vynímala jej fotografia z detstva, na ktorej bola so svojím otcom a ktorú mala herečka obzvlášť rada, na parte Josefa Abrháma vybral zrejme jeho syn fotografiu svojho otca, ktorý sedí rozosmiaty pri klavíri. A pozrite, čo je tam napísané, FOTO v GALÉRII.