Moderátorovi Martinovi Nikodýmovi (50), ktorý pred mesiacom oslávil päťdesiatku, sa aj počas korony v práci nesmierne darí, ale v láske to také ružové nebolo. Ako sa však najnovšie zdá, aj tam sa mu blýska na lepšie časy. Reportér PLUS 7 DNÍ známu televíznu tvár prichytil počas uplynulých dní na rande s mladou a bohatou brunetkou.

Podarilo sa nám zistiť , kto je záhadná brunetka. Moderátora RTVS či Markízy opantala dvadsaťpäťročná Popradčanka Nikola, ktorá miluje turistiku, žije v Bratislave a nemá hlboko do vrecka. Jej otec Peter Kaňuk patrí medzi najúspešnejších slovenských podnikateľov v dovoze a distribúcii čerstvého a baleného ovocia a zeleniny. Tržby jeho spoločnosti presiahli vlani 60 miliónov eur, disponuje aj špičkovým logistickým centrom.

Do „rodinného biznisu“ sa zapojila aj dcéra, ktorá študovala na Fakulte manažmentu na Univerzite Komenského. Živí sa ako obchodná zástupkyňa v spoločnosti zaoberajúcej sa upratovaním firiem. 

Fotografie mladej bohatej brunetky Nikoly nájdete v našej GALÉRII >>

V aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ, ktoré vychádza 28. apríla 2021, si môžete pozrieť EXKLUZÍVNE FOTO z horúceho rande známeho moderátora.

Dozviete sa tiež:

  • ako sa Martin Nikodým s brunetkou zoznámil
  • ako moderátor komentoval nový objav vo svojom živote
  • aký arzenál baliacich trikov použil
   Nikodým zbalil mladú brunetku Nikolu.
   Zdroj: PLUS 7 DNÍ

Prečítajte si tiež: