Z dobrej rodiny

PLUS 7 DNÍ sa podarilo zistiť, kto je záhadná brunetka. Moderátora RTVS či Markízy opantala dvadsaťpäťročná Popradčanka Nikola, ktorá miluje turistiku, žije v Bratislave a nemá hlboko do vrecka. Jej otec Peter Kaňuk patrí medzi najúspešnejších slovenských podnikateľov v dovoze a distribúcii čerstvého a baleného ovocia a zeleniny. Tržby jeho spoločnosti presiahli vlani 60 miliónov eur, disponuje aj špičkovým logistickým centrom. Do „rodinného biznisu“ sa zapojila aj dcéra, ktorá študovala na Fakulte manažmentu na Univerzite Komenského. Živí sa ako obchodná zástupkyňa v spoločnosti zaoberajúcej sa upratovaním firiem. A ako ju moderátor spoznal? Odpoveď sme hľadali priamo u Martina Nikodýma.

„To ja sa fakt nemôžem stretnúť a prejsť s niekým, aby z toho nebol vzťah a partnerstvo? Stretávam sa s mnohými ľuďmi a aj ženami. Naozaj by som nestíhal, aby boli všetky mojimi partnerkami. Ak sa pýtate na Nikolu, tak s tou sa poznám už dlhší čas. Spoznali sme sa na jednom seminári a, áno, párkrát sme sa stretli, pretože si rozumieme, ale partnerský vzťah to nie je,“ odvetil nám Martin Nikodým.

Fotografie z romantického rande si môžete pozrieť v našej GALÉRII

Moderátor relácie Milujem Slovensko či Tvoja tvár znie povedome nemal doteraz veľmi šťastie na ženy. S manželkou Michaelou (43), s ktorou má syna Adama (19) a dcéru Emmu Leu (16), sa rozviedol po sedemročnom manželstve. Neskôr stretol blondínu Martinu Briatkovú (44), no vzťah s ňou nemal dlhé trvanie. Dva mesiace po pôrode ich spoločného syna Martina (5) sa rozišli.

Od rozchodu v roku 2015 bol Nikodým viac-menej single a na tému vzťahy sa vyjadroval veľmi opatrne. Pred troma rokmi sa objavili v médiách fotografie z výletu, kde ho pristihli s istou brunetkou a jej dcérou, ale na otázky, či ide o jeho novú priateľku, neodpovedal. Nikdy ju nepriviedol ani do spoločnosti. Potom sa viac sústredil na svoju netradičnú lásku - včely a hľadanie nového bývania. Zdalo sa, že moderátor potlačil ženy do úzadia. Až doteraz.