Odišla v tichosti. Len čo sa moderátorka Aneta Parišková (47) vyliečila na Slovensku z rakoviny, zbalila kufre aj troch synov a odišla za manželom do Spojených štátov. S IT-čkárom Miroslavom Polakovičom sa usadili na Floride, kde už Anetini potomkovia Daniel, Gabriel a Nathan z predchádzajúcich vzťahov chodia do školy.

Rodina v Spojených štátoch podľa informácii PLUS 7 DNÍ nežije v prenajatom, Parišková s manželom si na americkej pôde zaobstarali nový dom ako z rozprávky.

Hlavne s obrovskou kuchyňou

Rodiný dom si Aneta s Miroslavom podľa informácií PLUS 7 DNÍ vyhliadli už pred rokom. Jeho vlastníkmi sa stali vlani v apríli, teda krátko predtým, ako moderátorke lekári na Slovensku diagnostikovali zhubné nádorové ochorenie lymfatických uzlín, tzv. Non-Hodgkinov lymfóm. 

Za americkú nehnuteľnosť manželia vysolili 299-tisíc dolárov (po prepočte 250 tisíc eur), no miesto sťahovania musela moderátorka v strede Európy dlhé mesiace podstupovať chemoterapiu a liečiť sa.

Dom v americkej radovej zástavbe je podľa registrov písaný na oboch manželov. Tí podľa všetkého mali pri výbere šťastnú ruku. Nehnuteľnosť sa nachádza v malebnom prostredí blízko jazera, priamo z okien vidí rodina na susedný park, kde môžu moderátorkini synovia vybiť svoju energiu. 

Priamo v dome to podľa fotografií z realitného portálu tiež nie je na zahodenie. Pariškovej rodina tam má k dispozícii tri veľké spálne a dve kúpelne, srdcom vilky je však bezpochyby štýlová kuchyňa s ostrovčekom. Rodina môže využívať aj priestrannú terasu, kde majú už teraz pripravené grilovacie potreby. 

FOTO Anetinho nového domu v USA nájdete v GALÉRII

O definitívnom presťahovaní do Ameriky Aneta Parišková doteraz verejne nehovorila. Že sa čosi deje, postrehli jej fanúšikovia len nedávno. Na sociálnu sieť pridávala stále menej príspevkov, ten posledný zavesila na internet začiatkom februára. Podľa jej kolegov radšej odcestovala do Ameriky a keď sme sa s ňou pokúšali spojiť, nekomunikovala vôbec.

Znova dala o sebe vedieť až minulý týždeň. "Dlhodobé dištančné vzdelávanie je len slabou náhradou klasického vyučovania. Je mi ľúto, že deti zrazu začali tráviť priveľa času pri počítači a prichádzajú o normálne sociálne kontakty, o normálny školský život. Chalani boli zvyknutí každý deň športovať. Zrazu uviazli v trojizbovom byte bez balkóna. Navyše, ja som s nimi zo zdravotných dôvodov nemohla chodiť von. Bolo mi ich veľmi ľúto. Aj preto sme sa nakoniec s Mirkom rozhodli, že ich zoberieme na Floridu. Chodia tu do školy, zároveň si doma robia zadania pre slovenskú školu. Každý deň športujú, bicyklujú sa, behajú po vonku," vyšla s pravdou von pre ženský týždenník Báječná žena.

"Môj manžel žije v USA už takmer tridsať rokov. Pracuje tu a žijú tu aj jeho dve dcéry Lilka a Lejka. Akurát sme sa rozhodli presťahovať z Kalifornie na Floridu. Náš nový americký domov je v Orlande," dodala Parišková. Akým spôsobom sa teraz bude na Slovensko vracať a či vôbec, uvidíme až časom. 

Mohlo by vás zaujímať: