Pizingerovci si počas uplynulých dní oddýchli v africkom Nairobi. Okrem divokej prírody si užili aj pravé safari, na ktorom si pozreli exotické zvieratá v ich prirodzenom prostredí. Vo Venduly to zanechalo hlboké pocity, po ktorých zverejnila na sociálnych sieťach viacero zaujímavých príspevkov, v ktorých sa podelila o niektoré africké príslovia.

V jednom z nich bola len v bikinách a bez retuše ukázala, na aké telo zbalila svojho o 16 rokov mladšieho manžela. I keď na fotke vyzerá fantasticky, sebakriticky k tomu dodala, že čas už stihol poznačiť aj jej krivky.

FOTO Pozrite si Venduline fotky z dovolenky v GALÉRII

„Čas zničí všetko... Ďalšie múdre africké príslovie... A tak to je. Našťastie ničí i to, čo sa nám zlého prihodilo,“ napísala na Instagrame. Na jej slová bleskovo zareagovalo viacero fanúšikov, ktorí Pizingerovú hneď ubezpečili, že vyzerá fantasticky a nemá dôvod na takéto hľadanie drobných chybičiek.

Manželia sa tentoraz vybrali na dovolenku sami. Ako Vendula prezradila v komentároch, relax v obklopení africkej prírody sa im nezdal vhodný pre malé deti, preto ich synček zostal zatiaľ na prázdninách u babičky. Vraj keď podrastie, tak ho istotne i so starším bratom vezmú do Nairobi so sebou.

Josef a Vendula si tak mohli dopriať vzácne chvíľky jeden pre druhého a romantika ich výletu istotne nechýbala. Cestu na tento kontinent si totiž nevybrali náhodou. Film Spomienky na Afriku bol totiž ich prvým, ktorý si spoločne pozreli, preto mala aj dovolenka v Nairobi pre nich špeciálnu symboliku.