Hana Gregorová (69) doteraz nebola nadšená ani z jednej Ondrovej partnerky, tentoraz sa zrejme žiadna dráma konať nebude.  Nová láska jej syna Hanu zjavne očarila. Hana Gregorová pochválila "budúcu nevestu" Pisařovicovú, že má, okrem iného, úžasné nohy. „Mne sa páči, poznala som ju už predtým. Keď je môj syn šťastný, som aj ja. Myslím, že je to pekná a múdra baba. A nohy má až niekam sem,“ ospevovala Danielu pre primácky Showtime. A podľa Hany jej Ondro teraz veľmi šťastný, takže je všetko v najlepšom poriadku.

Gregorovej "budúca nevesta" ukázala až "do neba", pozrite FOTO!

 

Dámy sa už spolu stretli aj na verejnosti na premiére muzikálu Slunce, seno, jahody, ku ktorému robil hudbu práve Ondřej Brzobohatý. Už na prvý pohľad bolo vidno, že Daniela "je už v rodine", a že si porozumela nielen s Ondrovou sestrou Rolou Brzobohatou (43), ale aj s jeho mamou Hanou Gregorovou. Daniela sa o Hane vyjadrila, že je to "fajn ženská" a rozumejú si.

Má Pisařovicová nohy dlhšie ako Sklenaříková? FOTO v GALÉRII!

 

Najnovšie sa Daniela Pisařovicová opäť objavila v spoločnosti, a síce na koncerte Pocta Karlu Gottovi, kde okrem iných účinkoval aj Ondřej Brzobohatý. Daniela si na túto príležitosť obliekla mini šaty a lodičky na vysokom ihličkovom podpätku, čo ešte viac predĺžilo jej dlhé štíhle nohy. Tá nimi snáď tromfne aj Sklenaříkovú, veď pozrite FOTO v GALÉRII!