FOTO Krausovej vyšportovanej postavy nájdete v GALÉRII

Herec a scenárista Andy Kraus (55) prerába storočnú usadlosť na Myjave, kde s manželkou Janou a dcérou Adelou trávia takmer každý víkend. A nebolo to inak ani ten uplynulý. Na záver prázdnin sa s rodinou rozhodol grilovať  na záhrade a pri tejto činnosti sa aj zvečnil. Mnohé dámy pri pohľade na záber hneď zbystria, pretože herec pózoval bez trička. Kraus ukázal svoje vyšportované ruky, jemne chlpatú hruď a ploché brucho.

„Takto som sa rozlúčil s prázdninami na svojej milovanej chalupe. Nabral som tam veľa dobrej energie a oddýchnutý môžem vyraziť za svojimi fanúšikmi. Čaká ma minimálne 30 predstavení po celom Slovensku a už sa na to aj s Viki veľmi tešíme,“ pochválil sa Andy, ktorý svoju chalupu stále rekonštruuje. V súčasnosti sa skladá z dvoch častí: obývateľnej, kde Krausovci fungujú, a neobývateľnej, ktorá je stále v procese prerábania. Na prízemí má kuchyňu, obývačku a spálňu s toaletou, vrchná časť patrí deťom.

Andyho štíhlu postavu si hneď každý všimol a jeho známi a fanúšikovia ho zahrnuli komplimentami. „Si pekne schudol," napísal mu pán Stano. „Ako pozerám, ste v dobrej forme," pochválil ho aj František. Ani dámy neostali ticho a hercovi poslali niekoľko lichôtok. „Andy, ty si sakra sexi," nadchýnala sa Bára. „Wau, super model," dodala Erika.

FOTO Krausovej postavy i storočnej chalupy nájdete v GALÉRII

Anketa
Aj vy sa staráte o svoju postavu?