Nemali to spolu ľahké. Herečka Tereza Brodská (54) mala ťažké dospievanie. Jej mama Jana Brejchová (82) sa vtedy rozvádzala s jej otcom Vlastimilom Brodským († 81), a keby len to! Dôvodom ich rozchodu okrem iného bol aj jej vzťah s o 8 rokov mladším fešným hereckým kolegom Jaromírom Hanzlíkom (74). A hoci odvtedy prešli roky, Tereza na svojom otčimovi nenechala nitku suchú. No zjavne ani on to nemal s pubertálnou dcérou svojej vtedajšej partnerky práve najľahšie.

Na Vianoce však Tereza Brodská všetkých prekvapila zmierlivým statusom na sociálnej sieti, ktorý venovala práve svojmu "nenávidenému" otčimovi Hanzlíkovi. "Chcela som tu mať nejakú vianočnú fotku pri stromčeku!! Staršiu. Pretože súčasné s ohľadom na svojich blízkych nedávam, lebo to nemajú radi a ja to rešpektujem!!! A vyskočila na mňa len táto jediná. Tak ti chcem napísať," takto verejne oslovila Tereza svojho otčima.

"Nech už sme spolu zažili čokoľvek, dobré aj horšie veci, spomínam na tých pár rokov s tebou rada! Naozaj s tebou nebola nuda! A možno aj vďaka tvojim prísnym výchovným metódam (pravda je že som v tej dobe bola tiež v ťažkej puberte) som samostatná, nezávislá a asi nie tak úplná kra..a! V divadle som ťa absolútne zbožňovala a naše spory boli v tej chvíli zmazané! Tvoj Zločin a trest, Revízor, Cyrano bol herecký koncert," vystrúhala mu Tereza poklonu. "Ďakujem ti, že si ma aj ty chválil za niektoré moje divadelné roly a že sme dokázali o tom porozprávať aj celú noc! Takže teror neteror. Bol si moja dobrá škola a za to ti, Jaromír, ďakujem. Pusu, Terka!  Rada ťa mám ... aby si vedel, ty jeden !!!  Pekné Vianoce!" Čože zrazu taká zmena?

Pravda o vzťahu Brodskej a Hanzíka? Tie FOTKY hovoria za všetko!

Dobre informovaný zdroj z prostredia Českje televízie prezradil, že k zmiereniu prišlo počas nakrúcania dokumentu o Jaromírovi Hanzlíkovi pri príležitosti jeho 75. narodenín, ktoré oslávi vo februári budúceho roka. „Zišli sa spoločne pred kamerou a veľmi si porozumeli. Tereza súhlasila hneď, s pánom Hanzlíkom prebehli nejaké rokovania a nakoniec aj on súhlasil,“ prezradil Aha! zdroj z Českej televízie. Napokon, Tereza už dávnejšie písala o tom, že dostala ponuku účinkovať v dokumente o Hanzlíkovi: "Teraz som sa dozvedela, že o Jaromírovi točia dokument. A čo čert nechcel, volali mi z produkcie, že Jaromír by si prial, aby som tam niečo tiež povedala!! P.S Ale klamala by som, keby som povedala, že ma to nepotešilo! Aby však chudák neľutoval,“ napísala s jemnou vyhrážkouTereza k fotkám z archívu, ktoré fotil sám Hanzlík. No zjavne všetko dopadlo lepšie, než by ktokoľvek čakal...