Randili vraj tajne už od jesene, a tak sa verejnosť o tom, že herec Juraj Bača (31) a speváčka Sima Martausová (31) tvoria pár, dozvedeli až o pár mesiacov neskôr. V spoločnosti sa bok po boku objavili hádam len raz a potom prišla partnerská kríza. "Sima nedobre zvládala medializáciu ich vzťahu," tvrdí náš zdroj, podľa ktorého však herec stále dúfal, že sa mu ich vzťah ešte podarí zachrániť.

Nestalo sa a my sme Juraja Baču minulý víkend stretli na mieste, kde by sme skôr očakávali speváčku. Na hudobnom festivale Pohoda Sima v minulosti spievala a teraz po nej nebolo ani slychu. Naopak, na Juraja sme narazili, keď vychádzal z pivného stanu, na sebe mal tričko s pivnou tematikou a na krku mu ako veriacemu viseli dva kríže. Ako nám povedal, do Trenčína dorazil priamo z Tatier, kde s reportérom Jánom Tribulom nakrúcali turistiku do nedeľného vydania markizáckych Televíznych novín.

„Na Pohode som prvýkrát,“ povedal nám Bača pred stanom, v ktorom bol viacmenej pracovne. Krstil tam špeciálnu edíciu piva vyrobeného pri príležitosti jeho nového filmu o Havlových amnestiách. „Mal som šťastie hrať v ňom hlavnú úlohu. Ale mám tu veľa priateľov ešte z predošlej výšky, z manažmentu, ktorých som dlho nevidel. Asi chvíľu s nimi pobudnem. Uvidím, koľko vydržím,“ priznal a stratil sa v dave festivalového mestečka.

Ako trávil Juraj čas po rozchode so Simou Martausovou, si pozrite tu.