Po rozvode so speváčkou Luciou Vondráčkovou sa Tomáš Plekanec dal dokopy s bývalou tenistkou Luciou Šafářovou (35), a odvtedy je z neho celkom iný človek, čo dokumentujú aj mnohé fotografie. Zrazu sa zo zachmúreného odmeraného muža stal príjemný, usmievavý a vcelku spoločenský tvor, ktorý je oporou pre svoju druhú manželku a každú voľnú chvíľu venuje svojim štyrom deťom.

Tomáš nemá problém zabaviť deti, ak má Lucie Šafářová nejaké povinnosti, o čom svedčia aj viaceré milé fotografie. Tomáš má zo svojich potomkov radosť, teší sa, že spolu vychádzajú a verí, že táto jeho partička zostane stále rovnakou partičkou navždy, ako napísal k fotke so všetkými svojimi deťmi. Po rozvode totiž vychováva v striedavej starostlivosti a svojich starších dvoch synov, čiže kontakt v rodine sa neprerušil.

Jeho partička si mala tento rok po prvý raz užiť spoločné Vianoce vo štvorici, keďže k starším synom Matyášovi a Adamovi a dcére Leontýne pribudol v máji najmladší Plekancov syn Oliver a tento rok v rámci striedavej starostlivosti mali starší synovia tráviť sviatky u svojho otca. No človek mieni a chrípková epidémia mení...

Šafářová a Pleknaec počas Vianoc s deťmi: FOTO

 

Plekancova súčasná manželka Lucie Šafrářová na sociálnej sieti prezradila, že ich tohtoročné sviatky neboli práve najveselšie: "Krásne sviatky vám všetkým! My sme to tento rok bohužiaľ „premaródili“, ale pri tohtoročnej epidémii asi nebudeme jediní.  Takže vám všetkým prajem hlavne zdravie!" Hoci im tohtoročné Vianoce nevyšli, fanúšikovia ja tak túto dvojicu a ich rodinu považujú za ukážkovú: "Lucka a Tomáš, keď dáte každý deň 1 vašu spoločnú fotku na FB alebo instagram, tak budeme mať všetci sviatok po celý rok. Vy ste totiž reklama na šťastie a lásku," potešila ich fanúšička Taťána.