Česká topmodelka Simona Krainová (50) je stále rovnako oslňujúca ako v čase keď rozbiehala svoju hviezdnu kariéru. Žiari, provokuje a vystavuje na obdiv svoje telo, ktoré si udržiava pravidelným behom a pohybom.

Krainová je síce tvárou známej estetickej kliniky a priznáva, že si občas v oblasti krásy pomôže. Na rozdiel od iných žien, ktorý podľahli trendu estetickej medicíny sa však na seba stále podobá. Simona v ľuďoch vzbudzuje kontroverzné reakcie. Buď ju milujú, alebo nenávidia.

FOTO odhalenej Krainovej v GALÉRII

Pred časom zverejnila provokatívnu fotografiu, na ktorej je dole bez. Modelka má na hornej časti tela len džínsovú bundu. O umeleckú fotografiu sa postaral Lukáš Dvořák.

Simona Krainová si okrem komplimentov musela na sociálnych sieťach prečítať opäť aj kritiku. "Raz motivovať, inokedy nasrať. Nám je jedno, či ste oblečená, alebo nahá. Trošku priveľa si o sebe myslíte. Chcelo by to trochu pokory. Niektorá vaša fotka je pekná, iná nie. Prajem, nech sa vám v živote darí,“ napísala jedna dáma.

Kritikou nešetrila ani ďalšia žena. "Máte manžela, dve deti a babičkovský vek. Mali by ste mať v sebe nejakú súdnosť, že na to pozerá rodina vášho manžela? Čo si neustále chcete dokazovať? Že ste pekná a udržiavaná žena? Nechajte si to pre svojho muža doma,“ odkázala Simone.

FOTO Krainová v bikinách v GALÉRII