Aj keď ho poslednú dobu z rádií až tak nepočuť, na televíznych obrazovkách sme ho mohli vidieť v rôznych projektoch. Jedným z nich bola aj šou Tvoja tvár znie povedome, kde pôsobil ako poradca.

Spevák Mário Kuly Kollár (48) si neďaleko Nitry, v dedinke Zbehy vybudoval rodinné hniezdočko. V ňom žije so svojou druhou manželkou Luciou (28) a ich synom Christianom (4).

Dom začal stavať ešte v roku 2009. Hovorí, že zďaleka nie je najväčší či najluxusnejší. Práve naopak, tvrdí, že ten jeho je v širokom okolí najskromnejší. „Mne to stačí, som panelákové dieťa, nepotrebujem veľký dom, ani som nechcel poschodový, po schodoch hore-dole som sa nabehal za celý život už dosť,“ povedal ešte v roku 2012.

Vnútro vily má však zariadené nad pomery. Pre kuchyňu vybral bielu farbu,  ladí aj s obývacou izbou, kde sa nachádza kamenná stena a obrovská plazma. Spálni, ako inak, dominuje dvojlôžková posteľ, s ktorou sa pochválil aj na sociálnej sieti. „Nové lôžko = nové zážitky a nová energia ... wooohoohooooo,“ napísal ku fotke. K domu patrí altánok s murovaným krbom a dokonca aj s televízorom. POZRITE!

FOTO domu speváka Mária Kuly Kollára s luxusným, veľkým altánkom nájdete v GALÉRII >>