Keď sa rozniesla správa, že Jiří Mádl zo Snowboarďákov, podobne ako jeho parťák Vojtěch Kotek sa stal otcom syna, všetkých to poriadne prekvapilo. Mádl si totiž svoje súkromie úzkostlivo stráži, a tak si nikto nič nevšimol. Po počiatočnom šoku sa však všetci začali zaujímať o matku jeho syna.

Vedelo sa, že minulý rok Jiří tvoril oficiálny pár so srbskou stylistkou Andrijanou Trpkovič. Tá kedysi pre rokmi chodila aj s Vojtom Kotkom. Lenže u tej akosi nikto nezaregistroval, že by bola tehotná. Navyše, keď sa prevalila táto radostná správa a mnohí sa domnievali, že matkou Mádlovho syna je práve ona, radšej sa stiahla do úzadia. Ako sa podarilo zistiť, pár s Mádlom už netvorí.

Andrijana Trpkovič randila s Kotkom aj s Mádlom, FOTO

Okolo prvorodeného potomka Jiřího Mádla potom začali kolovať rôzne špekulácie. Na rozdiel od Jiřího, ktorý mlčí, zdroj z jeho okolia bol predsa len zdieľnejší. "Áno, Jirkovi sa naozaj narodilo dieťa. Matkou však nie je Andrijana Trpkovič, ale úplne iná žena," prekvapil spomínaný zdroj, ktorý z pochopiteľných dôvodov nechcel odhaliť svoju totožnosť. "Iná žena, s ktorou mal nezáväzný pomer. Netvoria spolu pár, ale Jiří ju chce podporovať a svojho syna zabezpečiť," dodal.