FOTO z Weiterovej svadby nájdete v GALÉRII

Dvojica si za svadobný deň zvolila netradičný deň. V piatok podvečer sa zobrali v kaštieli v Ivanke pri Dunaji, dedine vzdialenej len pár kilometrov od Bratislavy. Otto Weiter (67) si pred oltár odviedol speváčku Petru Maxin (43), s ktorou tvoria pár aj na javisku. Pre Weitera je to už piata svadba, nevesta Maxin sa vydávala druhý raz. Medzi pozvanými hosťami sú speváčka Marcela Molnárová, spevák Paľo Drapák, expert na Miss Jozef Oklamčák či kardiochirurg Viliam Fischer.

Rýchle začiatky?!

Repeťák Otto Weiter sa stal vdovcom v júli 2020, keď mu nečakane v spánku zomrela manželka, speváčka Andrea Fischer (†47). V januári 2021 týždenník PLUS 7 DNÍ odhalil, že do jeho vily v Zálesí si nasťahovala svoje osobné veci iná žena. Išlo o dovtedy neznámu speváčku Petru Maxin, s ktorou zrazu začal vystupovať. O dva mesiace neskôr už mala na jeho adrese nahlásený aj trvalý pobyt a zaregistrovanú svoju firmu.

FOTO z Weiterovej svadby nájdete v GALÉRII


Otto Weiter, ktorý je od Petry o dvadsaťpäť rokov starší, neraz vravel, že ich vzťah nevyzeral od začiatku ružovo. „Naše zoznámenie, hoci z videnia sme sa poznali, sa nezačalo dobre,“ povedal pre PLUS 7 DNÍ. „Keď ju sem manažér Noro Mészároš doviedol akože nás zoznámiť, doslova som ich vyhodil, že nechcem žiadnu speváčku, nechcem sa s nikým zoznamovať a nechcem s nikým spievať,“ tvrdila legenda šlágrov, ktorá sa s blondínou dávala dokopy najskôr pracovne. Deň, keď začali tvoriť pár aj v súkromí, si dvojica vraj určila na 1. jún 2021.

Prečítajte si tiež: