Marína Georgievová (32) získala titul kráľovnej krásy v roku 2010. Následne jej kroky viedli na svetovú súťaž, kde Slovensko odprezentovala výborne a stala sa podľa vtedajšej ankety najkrajšou Európankou. Mala výrazné črty, husté tmavé vlasy, veľký temperament a nebola typická sladká blondínka. Marína zažiarila a krátko na to zmizla zo šoubiznisu. Trinásť rokov po súťaži ju pohltila viera.

FOTO Maríny Georgievovej dnes v GALÉRII

Maríne Georgievovej sa po prestížnej súťaži krásy otvárali dvere do sveta modelingu. Ona sa ale vtedy rozhodla inak a z očí verejnosti sa vytratila. Svoje súkromie si takisto dobre strážila. Pár rokov po jej víťazstve sa však život stratenej Miss na chvíľu poodhalil. Vydala sa za staršieho biznismana Slobodana Ercega (63) a stala sa z nej dvojnásobná mamička.

Kariéru modelky síce obetovala, ale zato sa naplno venovala svojej rodine, aj keď v úzadí. Spoločenský život a šoubiznis jej zrejme neučaroval až natoľko, že by mu podľahla, ako napríklad jej kolegyne, ktoré sú dodnes známe.

Nedávno modelingový guru Jozef Oklamčák zverejnil spoločnú fotografiu s Marínou, ktorej črty tváre sa výrazne nezmenili ako býva pri niektorých kráľovnách krásy zvykom.

Veriaca Marína sa prezentuje ako umelkyňa. Na svojich obrazoch zvečňuje ikony Ježiša Krista, Archanjela Michaela či Cyrila a Metoda. Vyzerá to tak, že si po rokoch našla hobby, ktoré jej robí v živote tú najväčšiu radosť.

FOTO z Miss Slovensko, kde vyhrala Marína Georgievová v GALÉRII