Uprednostnila rodinu pred kariérou. Hviezda seriálu Oteckovia a súťaže Tvoja tvár znie povedome Mária Bartalos (26) sa z televíznych obrazoviek na chvíľu stiahla. Už rok si užíva materskú so synom Noelom a, zdá sa, že jej to aj takto vyhovuje.

Na sociálnych sieťach každý deň ukazuje, ako vyzerá jej deň na materskej. A ak sa fanúšik lepšie zahľadí, často uvidí niečo aj zo zákutia ich príbytku. Spolu s manželom Adrianom si svoj domov zariadili veľmi jednoducho, no vkusne. Čisté línie, ktoré dopĺňa nábytok prevažne z drevených materiálov v zemitých farbách. Strieda sa hnedá s béžovou. V obývačke majú hamak, hojdaciu sieť. Kuchyňa je zariadená v bielej farbe.

FOTO z útulného a nadčasového príbytku herečky Mary Bartalos a jej manžela Adriána nájdete v GALÉRII >>

Manželia Bartalosovci sa netaja tým, že k prírode pristupujú veľmi zodpovedne a na prvom mieste je eko spôsob života. A čím je dvojica výstredná? Minulý rok pobúrila veľkú časť spoločnosti, keď začala vyzývať ľudí, aby sa  zúčastnili Národného pochodu za život a podporili tak sprísnenie interrupčného zákona. Herečka dokonca prepožičala kampani i svoju tvár.

FOTO z útulného a nadčasového príbytku herečky Mary Bartalos a jej manžela Adriána nájdete v GALÉRII >>