Rumia oslávila v máji tretie narodeniny. Monika pri party pre svoju dcéru od začiatku vôbec nešetrí. Inak tomu nebolo ani tentoraz. Už prvý pohľad na fotografie z detskej party nasvedčujú tomu, že na ňu minula poriadne veľký balík peňazí.

FOTO z oslavy dcéry Moniky Bagárovej nájdete v GALÉRII

„Srdiečko naše. Dnes sláviš tretie narodeniny. Zase to tak šialene rýchlo utieklo, toľko sme toho za ten rok spolu zažili, toľko krásnych momentov. Milujeme, ako si vtipná, to ako sa spolu stále smejeme, koľko dobra a lásky rozdávaš. Prajeme ti, nech si túto krásnu energiu nesieš po celý život, zdravie a božie požehnanie. Si naše všetko, veľmi ťa milujeme,“ Bagárová spolu s priateľom Leom zaželala na Instagrame svojej dcérke. K tomu pridala pár fotografií z toho, aké spomienky im zostali na ostatných dvanásť mesiacov.

Tak ako veľa dievčatiek v jej veku, aj Rumia aktuálne zjavne miluje rozprávku Ľadové kráľovstvo. Monika jej preto vymyslela narodeninovú oslavu v tomto štýle. Na pomoc si prizvala profesionálnu firmu, ktorá sa postarala o dokonale zladenú výzdobu, množstvo balónikov a aktivity, ktoré sa spájali s týmto obľúbeným animovaným filmom.

Pozvala dokonca aj niekoľko hercov, ktorí sa obliekli do kostýmov postavičiek, ktoré sa objavili v Ľadovom kráľovstve. Rumia tak mala obrovskú radosť z toho, že sa mohla stretnúť so svojimi kreslenými hrdinami aj v realite.

Hlavná oslávenkyňa prišla oblečená na oslavu ako princezná. Najprv mala šaty, ktoré boli inšpirované jej obľúbenou rozprávkou, potom už veselo šantila v bielom oblečení. Na princeznú sa zahrala aj Monika Bagárová, ktorá si k romanticky pôsobiacemu modelu pridala ako ozdobu korunku.

FOTO Bagárová dopriala svojej dcérke poriadne drahú party. Presvedčte sa v GALÉRII

Speváčka sa neskôr fanúšikom v storyčkách pochválila, že Rumia dostala veľa krásnych darčekov. Najviac ju však potešil ten, ktorý jej darovali Bagárovej rodičia a sestra. Celá rodinka sa vďaka nim vyberie spoločne na výlet do Disneylandu, kde si opäť užijú veľa zábavy.