Ani sa nechce veriť, že tejto dáme to ťahá pomaly na šesťdesiatku. Martina Forman (56) je už vyše štyroch rokov vdova, keď ju po takmer dvadsaťročnom manželstve navždy opustil jej manžel, slávny oscarový režisér Miloš Forman. Bývalá milenka Karla Gotta (†8O) Martina, za slobodna Zbořilová, sa s Karlom rozišla len rok predtým, ako sa dala dokopy s Milošom Formanom (†84), v počiatkoch ich vzťahu ani nedúfala, že by spolu mohli tvoriť pár dlhodobo. Napokon sa tak stalo, založili si rodinu a spolu vychovali dvoch synov Andyho (24) a Jima (24).

Po smrti slávneho manžela, oscarového režiséra Miloša Formana (†86) zostala  Martina Formanová žiť v Amerike spolu s ich synmi  dvojčatami. Slávny režisér sa kedysi pred rokmi usídlil v dome na farme v Connecticute, kde ostal žiť až do svojej smrti v roku 2018, a teraz tam žije jeho vdova. Martina pred rokmi skončila štúdium scenáristiky na pražskej FAMU, a tak nečudo, že sa za veľkou mlákou dala napokon na písanie, síce nie scenárov, ale kníh. Na svojom konte ich má už osem, ostatná s názvom Nalakuj to narůžovo jej vyšla minulý rok.

Martina tak nielen kvôli knihám, ale aj kvôli rodine a mnohým priateľom, ktorých má v Česku, rodnú krajinu pravidelne navštevuje. A, samozrejme, je aktívna aj na sociálnych sieťach. Tam svojimi fotkami občas spôsobí poriadny rozruch, ako naposledy pred pár dňami, keď tam zavesila takú fotku, že páni ani nedýchali. Tú keby videl jej exmilenec Gott.

Gottova exmilenka ani oblečená, ani nahá, FOTO

Vdova po MIlošovi Formanovi a bývalá milenka Karla Gotta sa totiž na fotke ukázala ani nahá, ani oblečená. K fotke pripísala veľavravný odkaz: "Môj víkendový plán je zlepšiť si náladu. Bavte sa všetci." Hneď sa našlo dosť záujemcov z radov pánov, ktorí si tiež chceli zlepšovať náladu, samozrejme, v jej spoločnosti... Páni ochkali blahom, a Formanovej kamarátka, herečka Eva Holubová sa rovno opýtala na recept, akým sa Martine podarilo dopracovať k takejto sexi figúre. Tu je jej odpoveď, čítajte na ďalšej strane.

Gottova exmilneka výrazne schudla, tu je jej recept!