Žúrka, aká sa len tak nevidí. Vdova Ivana Gottová (46) sa už spoločnosti nevyhýba, a tak ani ona nemohla chýbať na opulentnej rozlúčke so starým rokom, ktorá sa konala v King’s Casino v Rozvadove, ktoré patrí jej ochrancovi a rodinnému priateľovi, podnikateľovi Leonovi Tsoukernikovi. Leon veľmi obdivoval Karla Gotta, priatelil sa s ním a pomáhal aj jeho rodine. Ivana Gottová našla u neho útočisko po smrti Karla Gotta (+80) a ich priateľstvo trvá doteraz, čomu by sa určite potešil aj sám Gott.

Ivana Gottová v dobrej spoločnosti tohto muža! FOTO

Ivana preto nemohla chýbať na žúrke roka, kde sa vskutku strela naozaj dobrá spoločnosť. Okrem nej tam zabaviť sa a zaspievať prišli mnohé známe tváre z českého šoubiznisu, medzi nimi napríklad Helena Vondráčková, Michal David, Monika Absolonová, Štefan Margita, Olga Lounová či dídžejka Andrea Pomeje. Nechýbala bývalá česká prvá dáma Dagmar Havlová, hokejista Jaromír Jágr či módni návrhári Osmany Laffita a Blanka Matragi (69).

Na opulentnej žúrke bol každý, kto v šoubiznise niečo znamená! FOTO

Boháč Leon Tsoukernik sa nedal zahanbiť a rozhodne nešetril. Pre svojich hostí prichystal štrnásť stolov pre desať ľudí, ktoré sa prehýbali pod ťarchou delikates a šampanského, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Počas večera vystúpil aj Štefan Margita, ktorý ponuku na účinkovanie prijal rád. Hovoril si, že aspoň na chvíľku možno odvedie myšlienky od svojej milovanej Hanky Zagorovej (†75). Jediný, kto na tejto žúrke chýbal, bol Jiřina Bohdalová, ktorá pre problémy s chrbticou skončila pred Vianocami v nemocnici, a tak príchod Nového roka oslávila radšej doma.

Ivana Gottová len tak žiari! Ďalšie dieťa v rodine?! Čítajte! >>