Po sedemročnom vzťahu je už ruka v rukáve. Bývalý český futbalista a známy enfant terrible Tomáš Řepka (49) si zobral za manželku vylepšenú moderátorku Kateřinu Kristelovú (43). "Sme dvaja. Dvaja na všetko, na lásku i bolesť. Dvaja na výhry i prehry. Na život a na smrť. Potichu a medzi tými, ktorí nás milujú, sme si dali pred časom sľub,“ napísala nová pani Řepková na Instagram.

Svadobné FOTO kontroverzného páru v GALÉRII

"Navždy moja. Niekto, komu môžem veriť. Nikdy som nikoho takého po svojom boku nemal. Mám lásku, mám všetko. Pani Řepková,“ pochválil sa kedysi zúrivý futbalista na sociálnej sieti. "Moja najlepšia svadba,“ povedal pre eXtra.cz. Priznal, že jeho tretia manželka stále pri ňom v dobrom i v zlom. Je známe, že komplikovaná povaha ho dostala na takmer rok do väzenia.

Futbalový búrlivák má za sebou už tretiu svadbu. S prvou manželkou Renatou má dve deti a rozviedli sa po šestnástich rokoch. Jeho druhou ženou sa v roku 2013 stala modelka Vlaďka Erbová, s ktorou má syna. O dva roky neskôr sa pomerne škandalózne rozviedli. Známy je aj kybernetický útok na Erbovú, ktorú pred pár rokmi zosnoval so svojou terajšou manželkou Kateřinou. Aktuálne patria manželia v susedných Čechách skôr k menej obľúbeným celebritám.

FOTO Tomáša Řepky a jeho manželky v GALÉRII