Spevák a líder skupiny Team Paľo Habera (57) si topmodelku Danielu Peštovú (49) vzal pred neuveriteľnými devätnástimi rokmi, ale vyzerajú, ako keby sa do seba zaľúbili len včera. Chýry o možnej kríze, ktoré sa šírili pred pár rokmi, svojím správaním už dávno vyvrátili. K vzájomnej harmónii možno prispieva prostredie, v ktorom spoločne zaspávajú.

Pražská oáza

Česká nehnuteľnosť Paľa Haberu a Daniely Peštovej stojí v najlukratívnejšej časti Praha 4, v Hodkovičkách. Má rozlohu 325 štvorcových metrov a celkový pozemok je šesťnásobne väčší. Hodnota rozsiahlej vily sa pohybuje v miliónoch českých korún. Lebo aj keď prominentná dvojica býva v rušnej Prahe, nemusí sa cítiť ako vo veľkomeste. "Haberovci" majú blízko lesopark.

Dvojica si dom kúpila pred niekoľkými rokmi, napriek tomu interiér domu slovenského kata z televíznej speváckej šou SuperStar a jednej z najkrajších žien Česka videl málokto. Len z času na čas sa Paľo Habera pochváli zábermi zo svojho špičkovo vybaveného hudobného štúdia, ktoré sa nachádza v útrobách domu.  Ak sa lepšie zahľadíte, na niektorých fotografiách, ktoré uverejnili s Danielou na sociálnych sieťach, ukazujú zo svojho hniezdočka ešte viac.

POZRITE SA, ako to vyzerá u slovenského kata Paľa Haberu a jeho manželky Daniely > >

Paľo Habera a Daniela Peštová
Paľo Habera a Daniela Peštová
Zdroj: INSTAGRAM