Speváčka Daniela Nízlová (37) podľa najnovších informácií čaká bábätko len po mesačnej známosti s hercom Viktorom Ibarom (27). Svoj vzťah oficiálne potvrdili len nedávno na markízackej šou Let´s Dance. Exotický herec sa vraj len krátko pred potvrdením vzťahu s Danielou mal rozísť s priateľkou.


Nízlová má za sebou viacero vzťahov. Dlhé mesiace bola sama, no predtým bol jej partnerom futbalista Stanislav Lobotka, s ktorým má dcéru Lindu. Život s ním si zrejme predstavovala do konca života.

FOTO Nízlovej s Ibarom v GALÉRII

Keď sa tesne po pôrode pochopiteľne zaoblila, tak to jej vtedajšiemu partnerovi začalo prekážať. Či však boli za rozchodom dvojice kilogramy po tehotenstve, alebo niečo vážnejšie známe nie je.

Daniela Nízlová už raz vydatá bola. Jej manželom bol hudobný producent Branislav Jančich. Manželmi boli tri roky a dohromady spolu strávili päť rokov. Jančich priznal, že boli neskôr viac kamarátmi ako partnermi. Neskôr sa sporili aj o financie a autorské práva k piesňam, ktoré Daniela naspievala so sestrou Veronikou.

FOTO mužov Daniely Nízlovej v GALÉRII