Hoci to vyzeralo, že ich rodina je už kompletná, napokon sa všetko nečakane zmenilo. Druhorodená dcéra Karla Gotta Lucie (34) sa znenazdania zamilovala do iného muža, s ktorým sa zoznámila na sociálnej sieti. A keďže jej manželstvo s kuchárom Janom Kovaříkom prechádzalo krízou, rozhodla sa pre rozvod, aby bola voľná pre nového partnera.

Správa o ich rozchode bola prekvapivá, ale o nič menej prekvapivá nebola ani situácia, ktorá nastala po rozvode. Na rozdiel od iných známych rozvádzajúcich sa párov všetko zvládli v tichosti, a priam ukážkovo. Prioritou pre nich bolo najmä to, aby ich rozvod čo najmenej stresoval ich dvoch spoločných synov.

A tak dnes je z Lucie už šťastná pani Valčíková, a aj jej bývalý ma&nžel Jan má novú partnerku Evu. Chlapcov síce nemajú v klasickej striedavej starostlivosti, ale ich otec môže mať synov, kedykoľvek, keď o to požiada, dokonca si našil nové bývanie v blízkosti ich pôvodného domu, kde žili predtým spolu, aby to mal k chlapcom blízko. A Vojtěch a Jan teda poznajú aj novú patnerku ich otca, dokonca s ňou chodia aj na dovolenky.

Gottovi vnuci majú malú sestru, pozrite FOTO!

A teraz vypláavala na povrch prekvapivá správa. Rodina Jan Kovaříka sa rozrástla a do rodiny pribudlo malé dievčatko. Vnuci Karla Gotta tak dostali malú sestričku, z ktorej majú veľkú radosť. Vojto jej už teraz sľúbil, že ju bude učiť matematgiku a Honzík ju bude vždy chrániť. A pozrite, aké meno jej dali. Aj Karel Gott by sa potešil!