Tak sa konečne dočkala! Malá dcéra Daniely Nízlovej a Stanislava Lobotku mala poriadny dôvod na radosť. Ako na sociálnej sieti odhalila jej mama, malá blondínka konečne mala možnosť naživo sa stretnúť so svojím tatkom, ktorého inak zväčša vidí len cez skype, či si pozerá jeho fotky, keďže Lobotka väčšinu času trávi kvôli svojim pracovným futbalovým povinnostiam v talianskom Neapole.

Malá Linda je však už dostatočne veľká na to, aby vnímala, kto je jej takto a čomu sa venuje. Stanley pred časom na sociálnej sieti zverejnil milé video s jeho Lindou. Tá drží v rukách podpiskartu, na ktorej je Stano Lobotka, a keď na obrázku zbadá tata, uštedrí mu poriadnu detskú pusu. Z oných záberov vidno, ako svojho tatka ľúbi. Napokon, veď je aj celá po ňom, jednoducho oteckovo dievčatko.

Teraz sa Linda konečne mala možnosť stretnúť so svojím tatkom aj osobne, keďže zavítal na Slovensko. Stanley nemusí ľutovať, že nemá syna, lopta nie je cudzia ani malej Linde a na uvítanie si spolu trošku zahrali aj futbal s krásnou ružovou loptou, zrejme darčekom od Lobotku. Ale nakoniec skončila Linda v tatkovom náručí a aj mu "uštedrila" nežný detský bozk.

Linda dostala od tata Lobotku famózny dar, pozrite FOTO!

Lobotka aj Linda si určite spoločné chvíle náležite užili, už aj preto, že sú naozaj vzácne, keďže nežijú spolu v jednej domácnosti. Hoci najväčším darom pre Lindu bola určite prítomnosť jej tatka, dostala od neho aj iný famózny dar, veď pozrite FOTO v GALÉRII. Takým niečím sa sotva niekto môže popýšiť.