Veronika Nízlová sa už vyše mesiaca teší z dcéry, ktorej dala netradičné meno Nea. Jej malá princezná robí radosť celej rodine, užíva si ju nielen jej mamina Veronika, ale tešia sa z nej aj starí rodičia či jej teta Daniela a sesternica Linda.

Zo známych dvojičiek sú dnes šťastné maminy dcér, no nielen toto majú spoločné. Ani jednej z nich sa vo vzťahoch doposiaľ príliš nedarilo, obidve majú za sebou okrem krachov viacerých vzťahov aj po jednom rozvode, Daniela sa pred pár rokmi rozviedla s producentom Braňom Jančichom, Veronika zase približne pred rokom s manželom Tomášom Krúpom.

Twiinsky však nežijú ani s otcami svojich dcér. Daniela sa len nedávno rozišla s otcom svojej dcéry Lindy, futbalistom Stanislavom Lobotkom. Veronika s otcom svojej dcéry Ney ani žiť nezačala. Keď sa prevalilo, že je tehotná, o otcovi dieťaťa bola ochotná prezradiť len to, že nebude súčasťou ich života, ale aj tak je mu vďačná za tento dar... Neskôr však vyplávalo na povrch, že ním má byť mladučký herec z Pána profesora Matúš Kolárovský.

Aj napriek tomu, že známe dvojičky zostali s dcérami samy, nie sú opustené, ich rodina drží pokope a spolu sa tešia zo života. Najnovšie zverejnili nádherné zasnežené fotky, ako si celá rodina užívajú víkend na horách aj spolu s ich malými dcérami Lindou a Neou.

Veronika sa pochválila fotkou malej Ney, pozrite, na koho sa viac podobá?

Danielina dcéra Linda si počas víkendu užívala sneh a malá Nea zase pozornosť pestúnov, ktorých mala pre seba neúrekom. Veonika zverejnila aj krásnu fotku, na ktorej jej malá princezná s krstnou mamou Danielou a "veľkou" sesternicou Lindou. Pozrite, ako im to spolu seklo.