Česká modelka a bývalá misska Alena Šeredová (45) sa bude zanedlho vydávať. Za muža si vezme talianskeho miliardára Alessandra Nasiho (49). Svadba sa uskutoční 17. júna v meste Noto na Sicílií. Blesk zistil detaily z tejto luxusnej veselice.

Atraktívna Šeredová žije už roky vďaka svojmu partnerovi v obrovskom luxuse. Inak to nebude ani na svadobnej hostine. Za svedka jej pôjde Lavinia Borromeo, manželka úspešného amerického podnikateľa Johna Elkanna.

FOTO budúcej nevesty Šeredovej v GALÉRII

"Budeme mať sto hostí a dedinskú párty. Všetko zorganizovala moja kamarátka a svadobná koordinátorka Alessandra Brillová, ktorá pripravovala aj svadbu influencerky Chiary Ferragni,“ prezradila Alena Šeredová.

"Svadba prebehne na špeciálnom mieste, kde som ani ja, ani Alessandro nikdy neboli. Chceme, aby to bol pre nás oboch prekvapenie,“
priznala. Zatiaľ, čo pre jej muža to bude prvá svadba, Alena už raz vydatá bola.

Jej manželom bol legendárny taliansky futbalový brankár Gigi Buffon, s ktorým má dvoch synov. Rozviedli sa v roku 2014 po jeho nevere. S Alessandrom Nasim má dcérku Vivi. Jej budúci muž je dedičom automobilky Fiat.

FOTO Prvý manžel Šeredovej v GALÉRII