Keď začínal rok 2020, vtedajšia prvá slečna Slovenska mala plnú hlavu plánov. Natália Kisková (30) chystala v lete svadbu, miesto príprav však skončila v karanténe. Otca, bývalého prezidenta Andreja Kisku nevidela niekoľko mesiacov, júlový sobáš s rakúskym partnerom Michaelom Schusterom odložila o rok. Miesto toho sa naplno venovala ich spoločnej dcére Lily Sophie, ktorá vyrastá vo Viedni. V hlavnom meste Rakúska sa Natália s Michaelom usadili, žijú tam v klasickom mestskom apartmáne.

Na víkendovú narodeninovú párty sa už dcéra Andreja Kisku presunula na Slovensko, aspoň podľa údajov na jej sociálnej sieti. Pozdrav priateľom však zverejnila v angličtine. "Ďakujem všetkým, ktorí na mňa mysleli. Volali mi, písali mi, boli so mnou aj napriek koronačasom. Ďakujem aj môjmu snúbencovi, láske môjho života, že sa nevzdal a naplánoval mi tridsať prekvapení, hoci skoro každé stroskotalo na obmedzeniach na Slovensku. Ďakujem rodine a priateľom, ktorí sú ako rodina," napísala verejné vyznanie Natália. 

FOTO, ako si Natália Kisková žije vo viedenskom apartmáne, v GALÉRII

V anglickom jazyku dcéra Andreja Kisku komunikuje na sociálnych sieťach či nahráva podcasty so slovenskými hosťami. No ako vidieť z fotografií, na rodný jazyk predsa nezanevrela. Vo viedenskom byte číta knižky aj v slovenčine.