Opäť provokovala! Andrea Verešová nemá problém zavesiť na sociálnu sieť poriadne šteklivé fotky. Nič jej v tom nebráni, manžel ju v tom dokonca aj podporuje, aby svojich fanúšikov takto provokovala. A tak odhalenými fotkami v plavkách alebo dokonca aj bez nich na svojom účte na sociálnej sieti jednoducho nešetrí.


Teraz sa tam však pochválila takou fotkou, že hoci sú jej fanúšikovia už zvyknutí na kdečo, tentoraz ani nedýchali. Najlepšie to z komentujúcich vystihol tento jej fanúšik: "Totálne mimo som z tejto fotografie, to je niečo iné, než všade možne tu na ig, úplne iný lvl.. toto je jednoducho bohyňa," napísal k fotke.


Andrea na pikantnej FOTO! Zabudnete aj dýchať...


Na provokatívnej je Andrea odfotená zozadu, zdá sa, že má oblečené len nohavičky a podväzky a na fanúšikov vyšpúlila dokonalé pozadie a... Veď pozrite detail FOTO v GALÉRII.  Páni ju v komentároch nenazvali inakšie ako bohyňa. A aj ženy sa zmohli len na obdivné konštatovanie, že mať takúto postavu v 42 rokoch a po dvoch pôrodoch je proste neskutočné. Andrea má podľa nich postavu z ríše snov...