Dcéra Veroniky Nízlovej Nea rastie ako z vody. Malá slečna má už pol roka a zrejme z nej bude riadna parádnica, lebo jej mama si na outfitoch dcéry dáva záležať už teraz. Aj na slávnostný krst Veronika dcéru najstajlovala tak, ako sa na takú príležitosť patrí. Napokon veď aj jej sestra pred dvomi rokmi pri krste dcéry Lindy tiež nič nenechala na náhodu a svojej malej princeznej tiež dopriala.

Na krste držal malú Neu v náručí jej tato Matúš Kolárovský. Neskutočne im to všetkým spolu seklo, fanúšičky sa predbiehali v pochvalných komentároch. "Nádherné dieťatko," skonštatovala Miška. "Krásna, tatino ju nezaprie, ani keby chcel, tá podoba," nadchýnala sa fanúšička Kristína. "Škoda, že netvoríte par...ste zlatá rodinka," napísala Veronike fanúšička Veva.  Ale nečudo, že sa fanášičky vytešovali, Nea je mimoriadne krásne dieťa, Veronika vyzerala viac než dobre a spolu v trojici aj s mladým otcom Ney pôsobili ako dokonalá rodinka.

Kolárovský s dcérou Neou v náručí, jednu vec si všetci všimli, pozrite FOTO!

Hoci Veronika a Matúš netvoria spolu pár, zdá sa, že ich dcéra Nea nebude v živote o nič ukrátená, a to nielen čo sa týka materiálnych vecí. A to aj veľmi ocenili fanúšičky: "Nie je nič lepšie a krajšie pre dieťa, ako keď má dvoch normálnych rodičov," napísala Zuzka a popdorila ju aj Janina: "Na to sa tak dobre pozerá, nie je nič krajsie, ako keď má dieťa oboch milujúcich rodičov."

A veľmi pekné slová Veronike, ale aj malej Nee a Matúšovi adresovala speváčka Mária Čírová: "Veronika, si neskutočná žena… láskavá a milujúca duša, nech sa ti vráti všetko to dobré, čo dávaš svetu, veľmi vám prajem krásnu každú spoločnú chvíľu." A Mária rozhodne vie, o čom hovorí...