Vyriešil to šalamúnsky. Odkedy sa František Versače Kabrheľ (44) sporil o nevrátené milióny s Norou Mojsejovou (62), potom si slávnu Košičanku zobral za manželku a bleskovo sa s ňou rozviedol, šoubiznisovej pozornosti sa presýtil. Médiá sú síce prítomné na súdnych procesoch, kam roky chodí ako na klavír, ale inak sa im vyhýba ako čert krížu. Podľa posledných fotografií nemusí odpovedať zrejme ani na všetečné otázky Slovákov, ktorí si ho pamätajú z reality šou Mojsejovci. Versače už totiž ako Versače nevyzerá, tvár zmenil tak dôsledne, že na ulici by ho sotva niekto spoznal.

Ako superhrdina

Starostlivosť o elegantnú vizáž povýšil na celkom novú úroveň. Lysej hlave dal zbohom asi pred rokom, keď mu špeciálnou technikou nastrelili experti apartnú ofinku. „Nebolo to lacné,“ zahmlieval krátko pred koronou a pokračoval ako z románu z červenej knižnice. „Bol to môj sen, mať takéto husté vlasy. Dostal som možnosť a osoba, ktorá vedela, že po tom túžim, ma prekvapila a splnila mi to. Veď každý má svoje sny,“ dodal Versače záhadne. S nezáhadnými rolexkami a veľmi konkrétnym náramkom Cartier na ruke. Za presný čas mohol podľa odhadov dať 35-tisíc eur, za zlatý šperk minimálne 11-tisíc eur.

Ďalšie investície neobišli Kabrheľovu tvár. Bradu má po pandemickom roku výraznú ako superhrdina amerických komiksov aj lícne kosti mu vystúpili do popredia a dielo krásy dokonal trblietavým úsmevom ako z filmu od Disneyho. Laici by povedali, že viac než do ulíc rodnej Nitry sa dnes krásny František hodí do súťaže o dvojníka legendárnej bábiky Kena. Podľa všetkého sa však vložil do rúk prvotriednych odborníkov, pretože pri porovnaní starých a nových záberov slovenský expert veľké estetické zásahy nevidel. „V každom prípade možno zmenu vizáže hodnotiť pozitívne. Vôbec nemusí byť výsledkom starostlivosti plastického chirurga, taká zmena môže nastať aj zmenou životosprávy,“ prekvapil plastický chirurg Regan Belovič po tom, čo sme mu dali nový Versačeho vzhľad zhodnotiť.

Ba čo viac, v chvále sa nevedel zastaviť. „Je evidentné, že vzhľad nie je pánovi ľahostajný a stará sa o seba. Vyzerá udržiavane a dobre. Ak nevyužil služby plastickej chirurgie, tak si takáto starostlivosť o vizáž vyžaduje pravidelne niekoľko sto eur. Ak absolvoval aj niektorý z chirurgických zákrokov, tak musel investovať niekoľko tisíc eur,“ zrátal potenciálne výdavky.

Cestuje po Európe

V jednom mal plastický chirurg pravdu, Kabrheľ sa nespolieha len na lekárov. Denne vraj beháva štyridsaťpäť minút na páse, a keď je v Taliansku, kde sa často zdržiava, trénuje pri mori. Na Apeninskom polostrove si podľa našich informácií donedávna užíval rozsiahlu vilu s bazénom. Posledné roky ho však vídavali aj v španielskom Madride, kde mu nastreľovali vlasy, či v českých Karlových Varoch, kde rekonštruoval hotely. „Robím s nábytkom a mám svoju klientelu. Žijem normálny život,“ povedal nám pred dvoma rokmi, keď aj notoricky známu prezývku Versače odvial čas. Na naše stretnutie totiž prišiel od hlavy po päty oblečený v značke Fendi. „Mne je jedno, čo nosím. Čo je pekné, to si dám,“ tvrdil Kabrheľ.

Aktuálne FOTO Františka Versačeho Kabrheľa nájdete v GALÉRII >>>

Prečo sa však stráni pozornosti? Je pravda, že po novom čelí obžalobe pre zločin krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody. Súdne procesy však nie sú v jeho živote žiadnou novinkou. „Fero potrebuje svoj pokoj, lebo už nemá dvadsať rokov, keď mu bolo všetko jedno. Keby sa mal rozhodnúť znova, do reality šou by asi nešiel. Mojsejovcov neľutuje, len vraví, že ‚mladosť pochabosť‘. Teraz už má vyše štyridsať a chce sa pozerať do budúcnosti,“ tvrdil nám zdroj z Kabrheľovho okolia.