Herec Milan Kňažko po šiestich dňoch boja s koronavírusom skončil pre zhoršený stav v nemocnici. Verejnosť o tom informoval na svojom Facebooku 29. septembra s apelom, aby ľudia nezľahčovali situáciu, rešpektovali nariadenia vlády a nosili rúška. „Nenosenie rúšok nie je prejav vlastnej slobody, ale bezohľadnosť k slobode tých , ktorých tým ohrozujeme. Neverte lacným exhibicionistom, že Covid je len ľahká chrípka. Prežil som desiatky chrípkových ochorení, ale Covid neprajem dokonca ani tým, ktorí tieto bludy šíria,“ napísal.

V čase zúriacej druhej vlny pandémie a sprísňovania opatrení na zamedzenie šírenia koronavírusu, sa herec ozval fanúšikom po vyše dvojtýždňovom boji s covidom opäť, pričom zverejnil aj svoju aktuálnu foto, na ktorej vidno, že korona si vyžiadala svoju daň.

 

Vyzerá hrozne

Zjavne unavený Kňažko poďakoval zdravotníkom: „S veľkou vďakou a hlbokou úctou sa skláňam pred sestričkami, doktormi a všetkými zdravotníkmi, ktorí v týchto ťažkých časoch a mimoriadne náročných podmienkach riskujú svoje zdravie, aby chránili to naše, vrátane záchrany toho najcennejšieho, životov. Verím , že zodpovední ústavní činitelia to v rámci nastávajúcej reformy zhodnotia nielen slovami,“odkázal Kňažko.

Pod hercovou neprikrášlenou selfie, na ktorej ešte nemá dôvod na úsmev mu fanúšikovia začali okamžite želať skoré uzdravenie. „Vyzerá hrozne, kto by povedal, že choroba tak zmení,“ napísal Jan. „Choroba vás veľmi potrápila, verím, že sa vám čoskoro vráti mladistvý úsmev a bude dobre,“ verí Katarína. „Skoré uzdravenie vám prajeme, nech už je tá pliaga preč od nás všetkých,“ napísala Marta. Pridala sa aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová: „Veľa síl, veľa zdravia. Držte sa.“

Aktuálna FOTO zničeného herca Milana Kňažka, ako ho skolil koronavírus v GALÉRII