Hokejista Marián Gáborík s manželkou Ivanou si už takmer rok vychutnávajú rodičovské povinnosti. Ich dcéra Bella o necelý mesiac oslávi prvé narodeniny, a je z nej už veľká kočka, ktorá s nadšením objavuje svet okolo seba. "Objavovanie všetkého naokolo 👶🏼 Tá radosť v jej očiach, nadšenie zo všetkého nového, kričanie jeeej, jeeej, keď niečo fascinujúce zbadá...Je nezastaviteľná a vie si povedať, čo chce a čo nie. 😅( veľmi jasne) Také máme teraz obdobie 🤍 Krásne, ale aj náročné 🙌🏼," napísala k fotke s dcérou Ivana.

Marián sa otcovskej roly zhostil viac než dobre. Ešte pred narodením dcéry hovoril, že narodenie dieťaťa človeku zmení život od základov, ale že sa na tú zmenu teší. A naozaj, on do otcovských povinností  vhupol jedna radosť. Nielenže dokáže dcéru zabaviť, či uspať, ale zvládol dokonca aj prebaľovanie. A to ani nehovoríme, ako sa dcére venuje, čo sa týka pohybu. Učí ju plávať, všetci traja spolu chodia na prechádzky do prírody...

Pozrite, ako Gáboríkova Bella už vyrástla! Na koho sa podobá?

 

Malá Bella má svojho tata dôkladne omotaného okolo prsta, ale tak to má byť. Zdá sa, že v tomto smere to naozaj bude ockove dievčatko. Gáboríkovci svoju dcéru zatiaľ na sociálnych sieťach príliš neukazujú, ale keď nedávno ich fanúšikovia predsa len mali možnosť Bellu zazrieť, všetci sa zhodli, že tá už teda riadne vyrástla a že sa celkom podobá na... No veď pozrite si FOTO v GALÉRII, budete prekvapení, ako vyzerá!