Bývalý hokejista Marián Gáborík (40) prijal ponuku do markizáckej šou Let’s Dance, ale predtým, ako sa postaví na tanečný parket, potrebuje byť zdravotne fit. To si zrejme uvedomil aj bývalý športovec, ktorý sa fanúšikom nečakane pred časom ozval zo špitálu. Gáborík oblečený v typickej nemocničnej košeli prezradil, čo sa mu stalo. „Ešte ma čakajú nejaké kozmetické úpravy predtým, ako vás budem baviť. No a to znamená artroskopiu kolena. Nebojte sa, všetko zvládneme,“ prezradil Marián, ktorý už má zákrok úspešne za sebou.

Posledné dni rehabilituje v domácom prostredí. A práve v uliciach svojho bydliska sa ukázal  bývalý športovec v netradičnom outfite.  Z domu vybehol iba v župane, topánkach a s čiapkou na hlave, podopierajúc sa barlami. „Manželov outfit dňa nemá chybu.  Vianočné obdobie brázdil ulice v pyžame, teraz s bielou pančuškou," pochválila sa jeho fotkou na sociálnej sieti jeho manželka Ivana.

FOTO V GALÉRII

Koleno sa Mariánovi už zotavilo zrejme natoľko, že si cez víkend odskočil do Bratislavy, kde sa na Tehelnom poli konali Winter Games 2023. Hokejový sviatok pod holým nebom si nemohla legenda NHL nechať ujsť.   „Je to česť byť súčasťou tejto oslavy hokeja na Slovensku pod holým nebom. Fanúšikovia boli skvelí. Gratulujem našim a verím, že ste si to všetci tak užili ako my," dodal Gáborík, ktorý spolu s Mariánom Hossom vhodili čestné buly v zápase medzi Dukla Trenčín a  HKM Zvolen.